![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiRPVbe7WjhiOg8HUbv3H4ZThNzdJF0A16m1yiziRn74cZq_rULrqefOfUMKq9s6us_TvqjEtQLTEO-5Irtp5Jgbtxlux-D4pbVoHaVJDt3JKVeyl0wEiUXR8hTKEJHiPpMZkLm-tjsCms/s1600/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582+%252810%2529.jpg)
Η Σχολική Επιτροπή Α/θμιας
Εκπαίδευσης Δήμου Ηγουμενίτσας σε συνεργασία με την Διεύθυνση Πρόνοιας του Δήμου Ηγουμενίτσας, προσέφερε δωρεάν την αναγκαία γραφική ύλη σε μαθητές Α/θμιας Εκπαίδευσης, οι οικογένειες των οποίων βρίσκονται σε οικονομική αδυναμία.
Η πράξη αυτή κοινωνικής αλληλεγγύης δείχνει το δρόμο που σήμερα είναι αναγκαίος να πορευθούμε σαν κοινωνία.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου