![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIUPNZKw2IYaoxU_yD1OTeFNJDDRlZLmmcgjall8tbBYb_0rPoHBgdri5f9aTFhkY1H97OsoKJl41mi_jgNhL8_87SO9Rq6gMleoKy5OeoGfAMJCGu9Mh6GiOPMiLDOQE57v3w70o8eUI/s1600/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582+%25285%2529.jpg)
Ταυτοποιήθηκε ως δράστης 16χρονος
Εξιχνιάστηκε από το Τμήμα Ασφάλειας Πρέβεζας σε συνεργασία με το Γραφείο Εγκληματολογικών Ερευνών Πρέβεζας, υπόθεση διάρρηξης - κλοπής σε σπίτι στην Σκαμνούλα Πρέβεζας.
Σχηματίστηκε δικογραφία για κλοπή, σε βάρος ενός 16χρονου
, διότι από την αστυνομική έρευνα και την κατάλληλη αξιοποίηση ευρημάτων, προέκυψε ότι εμπλέκεται σε διάρρηξη - κλοπή που έγινε την 06/07-09-2016, σε μονοκατοικία στην Σκαμνούλα Πρέβεζας, απ’ όπου αφαιρέθηκαν χρηματικό ποσό και κοσμήματα.
Η σχηματισθείσα δικογραφία θα υποβληθεί στον αρμόδιο Εισαγγελέα ενώ την προανάκριση ενεργεί το Τμήμα Ασφάλειας Πρέβεζας.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου