![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhESpLaC1CHYA93RTsTtXFBxUHSLaWNFQn4DVLJr9hfYbJyFPzTPp-jpMWviZc_oOuvTXd0FHXba18KtteHt1qIutxWHusq47i23e3e_WkYnv9M931ZLT2yVac1BU9cMqgJbfqaE9gFyUU/s320/%25CE%25A0%25CE%25B5%25CE%25BB%25CE%25AF%25CF%2584%25CE%25B9+-+%25CE%25B1%25CF%2586%25CE%25AF%25CF%2583%25CE%25B1.jpg)
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 24 Οκτωβρίου στις 6 το απόγευμα στην αίθουσα της Λέσχης Δημιουργικής Φωτογραφίας “Φωτόραση” στο ΚΕΠΑΒΙ (Αρχιεπισκόπου Μακαρίου 11).
Θα μιλήσουν:
Γιώργος Παπάζης, γεωπόνος: “Βιολογικές πρακτικές σε καλλιέργειες του νομού Ιωαννίνων”
Γιώργος Τσανέλης, βιοκαλλιεργητής: “Πρακτικές συμβουλές βιολογικής καλλιέργειας”
Παναγιώτης Γεωργίου, βιοκαλλιεργητής,: “Βιωσιμότητα επαγγελματικής ενασχόλησης με τη βιολογική γεωργία” και “Εναλλακτικές λύσεις για την αποφυγή μεταλλαγμένων ζωοτροφών”.
Θα ακολουθήσει συζήτηση και ανταλλαγή παραδοσιακών σπόρων.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου