![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhCHNIfzNCCoKoQ46CFVu9oThIdBwNVtHIrJZbzQygELREY0IGmf8-O3H6PJDbfZRr87MaVBgeK5-76cuT83V2tPtNtLI1kvTfZefPXsyowz04wGbP-G2YgyZ2BKvyhLtAVyRdD2rJpXPQ/s1600/images.jpg)
Συνελήφθη, σήμερα (07-10-20
16) μετά τα μεσάνυκτα, στο Συνοριακό Σημείο Διέλευσης Κακαβιάς, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Κακαβιάς, 34χρονος αλλοδαπός, υπήκοος Αλβανίας, γιατί σε βάρος του εκκρεμούσε Ευρωπαϊκό Ένταλμα Σύλληψης.
Συγκεκριμένα, ο 34χρονος συνελήφθη, διότι σε βάρος του εκκρεμούσε ένταλμα σύλληψης από τις Γερμανικές Αρχές, για εισαγωγή και εμπορία μεγάλης ποσότητας ναρκωτικών ουσιών στη Γερμανία.
Ο συλληφθείς θα οδηγηθεί στον αρμόδιο Εισαγγελέα.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου